LISTA STARTOWA Triathlon o Puchar Prezydenta Miasta Płocka
Płock - 2015-06-13

REJESTRACJA - Triathlon o Puchar Prezydenta Miasta Płocka

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - dystans 750m-20km-5km
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1ADAMCZYK IRENEUSZ1979MARKISETAPolska750m-20km-5kmTak
2ADAMSKI LESZEK1981WYSZOGRÓDPolska750m-20km-5kmTak
3AMBROZIŃSKI JAN1986WARSZAWATUSZTUSZ.PLPolska750m-20km-5kmTak
4ANNA DZIĄG1968WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
5AUGUSTYNIAK  GRZEGORZ1972SŁUPNOPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
6BADOWSKI ZBIGNIEW1960ŁĘCZYCAPolska750m-20km-5kmTak
7BEDYK IRENEUSZ1957CEKANOWOPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
8BIAŁOBŁOCKI JACEK1961MŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
9BILSKI PIOTR1975WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
10BINIEWICZ RENATA1972ŁĘCZYCABORUTA TEAMPolska750m-20km-5kmTak
11BINIEWICZ SŁAWOMIR1971ŁĘCZYCABORUTA TEAMPolska750m-20km-5kmTak
12BŁASZYK AGATA1990KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPolska750m-20km-5kmTak
13BŁASZYK PRZEMYSŁAW1984PNIEWYMLUKS TRIATHLON KOŁOPolska750m-20km-5kmTak
14BREGIER PIOTR1968PŁOCKAKADEMIA-RUCHU PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
15BRYGIER JACEK1971PŁOCKTKKF PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
16BRYLOWSKA KAROLINA1978KARTUZYPOWERSYSTEMPolska750m-20km-5kmTak
17BRYLOWSKI ZBIGNIEW1970KARTUZYPOWERSYSTEMPolska750m-20km-5kmTak
18BUDZIŁO ADAM1972PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
19BURŻACKA-TYC AGNIESZKA1972PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
20CHMIEL DARIUSZ1964KRAŚNIKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
21CHMIEL JAKUB1985PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
22CHMIEL PIOTR1989PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
23CHMIEL WALDEMAR1961DZIERZĄZNAPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
24CHRZANOWSKI ZBIGNIEW1982PŁOCKTRIRUNPolska750m-20km-5kmTak
25CHWEDCZUK JAN1980WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
26CIEMIELEWSKI PIOTR1985TORUŃPolska750m-20km-5kmTak
27CIEPLIŃSKI TOMASZ1981WARSZAWATRINERGY TEAMPolska750m-20km-5kmTak
28CZEKIRDA RADOSŁAW1966CHOTOMÓWWIELISZEW HERON TEAMPolska750m-20km-5kmTak
29DANIELAK ŁUKASZ1989WARSZAWASK BANK TEAMPolska750m-20km-5kmTak
30DAVIES  STEVE 1967WARSZAWA AGR WELODROMPolska750m-20km-5kmTak
31DĄBROWSKI KRZYSZTOF1986PŁOCKKJ CREWPolska750m-20km-5kmTak
32DĘBIAK PIOTR1977WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
33DOLATOWSKI ŁUKASZ1980WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
34DUDA LUCJAN1955PŁOCKPTT DELTA PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
35DYMEK SEBASTIAN1982PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
36DZIĄG MACIEJ1996WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
37FABIANOWICZ PRZEMYSŁAW1982WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
38FARAN GRZEGORZ1972SULMINGTSULMINPolska750m-20km-5kmTak
39FILA MAREK1976WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
40FURMANIUK JAROMIR1972POZNAŃWOLNY STRZELECPolska750m-20km-5kmTak
41GAJEWSKI KONRAD1965PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
42GINALSKI ZBIGNIEW1938RZĘDKOWICETKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolska750m-20km-5kmTak
43GNIOT JACEK1971GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska750m-20km-5kmTak
44GRONCZEWSKI RADOSŁAW1987PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
45GROSICKI KAMIL 1983POZNAŃKB NA SZAGEPolska750m-20km-5kmTak
46GRZYBOWSKI DARIUSZ1972GRÓJECAKTYWNI GRÓJECPolska750m-20km-5kmTak
47GUTKOWSKI TOMASZ1979WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPolska750m-20km-5kmTak
48HORODNICZY MARIUSZ1983ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
49IGIELSKI ARMIN1975GRUDZIĄDZTANCIA TEAMPolska750m-20km-5kmTak
50IWAŃSKI MACIEJ1953KUTNOPolska750m-20km-5kmTak
51JARLIŃSKA BOŻENA1970IŁAWAORKA IŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
52JARLIŃSKI RAFAŁ1968IŁAWAORKA IŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
53JARNOT BARTŁOMIEJ1979SOSNOWIECAMATORSZCZYZNAPolska750m-20km-5kmTak
54JEGLIŃSKI ŁUKASZ1988WARSZAWAWTT WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
55JUCYK KAMIL1983WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
56JUSTYŃSKI KRZYSZTOF1955KUTNOPolska750m-20km-5kmTak
57KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ1984PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
58KALINOWSKI PAWEŁ1984WARSZAWATRINERGY TEAMPolska750m-20km-5kmTak
59KALINOWSKI PIOTR1973WŁOCŁAWEKLEKARSKA GRUPA KOLARSKAPolska750m-20km-5kmTak
60KANIGOWSKI DARIUSZ1968PŁOCKBRAKPolska750m-20km-5kmTak
61KAŹMIERCZAK-SOWA ADRIANA1982ŁÓDŹRUCH KLUCHPolska750m-20km-5kmTak
62KĘDZIERSKI RAFAŁ1977BYDGOSZCZDE-STRESSPolska750m-20km-5kmTak
63KIERSZNIEWSKI PIOTR1974GRÓJECPolska750m-20km-5kmTak
64KOŁCZYŃSKA BARBARA1956ŁÓDŹJEDNOOSOBOWY EMERYTOWANY WSZECHSTRONNY Polska750m-20km-5kmTak
65KOPACZ MIROSŁAW1955POZNAŃPolska750m-20km-5kmTak
66KORONA BŁAŻEJ1979WARSZAWAPKO BPPolska750m-20km-5kmTak
67KOŚKA KATARZYNA1980WARSZAWAPLAMASPolska750m-20km-5kmTak
68KOWALCZYK ARTUR1981ŁOMIANKIPolska750m-20km-5kmTak
69KOWALEWSKI PIOTR1984PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
70KRAJEWSKI MACIEJ1971WŁOCŁAWEK Polska750m-20km-5kmTak
71KRĘŻOŁEK PAWEŁ1977WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
72KRIEWS KONRAD 1979WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
73KRUPA SEBASTIAN1973WROCŁAWTEAM KRUPAPolska750m-20km-5kmTak
74KRYMARYS JAKUB1996ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
75KRZESZEWSKI MATEUSZ1989JANIKOWOPolska750m-20km-5kmTak
76KUCHARSKI ADAM1973ZGIERZPolska750m-20km-5kmTak
77KUCHARSKI ŁUKASZ1983ŁÓDŹHTFPolska750m-20km-5kmTak
78KUCZYŃSKI IGOR1971WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
79KUGACZ KASIA1977ZIELONKAKUŹNIA TRIATHLONUPolska750m-20km-5kmTak
80KUNA ROBERT1963MILANÓWEKPolska750m-20km-5kmTak
81KURATCZYK PAWEŁ1979WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
82KUREK ANDRZEJ1955WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
83LABUDA MAREK1966KARTUZYPOWERSYSTEMPolska750m-20km-5kmTak
84LATAWIEC BARTOSZ1978LEGIONOWOPolska750m-20km-5kmTak
85LENZ MAREK1972WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
86LEWANDOWSKI DAMIAN1976PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
87LEWANDOWSKI IGOR1989ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
88LIBER PAWEŁ1978WARSZAWATHE LUZERSPolska750m-20km-5kmTak
89LIBER PIOTR1978WARSZAWATHE LUZERSPolska750m-20km-5kmTak
90LITWINIUK KRZYSZTOF1980OLSZTYNUKS TRS SUSZPolska750m-20km-5kmTak
91ŁUCZAK BARTOSZ1974ŁOMIANKIPolska750m-20km-5kmTak
92ŁUCZAK  ZUZANNA 1983ŁOMIANKI GERAPPA Polska750m-20km-5kmTak
93ŁUCZYŃSKI SZYMON1983WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
94ŁYŚ DARIUSZ1979WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
95MACZYNSKI CZESLAW1952PLOCKMCBIKEPolska750m-20km-5kmTak
96MAJCHER PIOTR1989WARSZAWALECZO I TRENUJOPolska750m-20km-5kmTak
97MALIŃSKI PAWEŁ1978WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPolska750m-20km-5kmTak
98MAŁEK JUSTYNA1975WARSZAWA-WESOŁAKK CYKLON WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
99MARKIEL ROBERT 1981ZĄBKIPolska750m-20km-5kmTak
100MATUSIAK MICHAŁ1986WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
101MICHAŁOWSKI PIOTR1966GDAŃSKPolska750m-20km-5kmTak
102MISZTELA DARIUSZ1961PLOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
103MOCARSKI KRZYSZTOF1995GDYNIAPolska750m-20km-5kmTak
104MOSZCZYŃSKI MACIEJ1997ZGIERZTRINITY ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
105MOŻDŻYŃSKI JAROSŁAW1966WŁOCŁAWEKW-UROPolska750m-20km-5kmTak
106MROWCZYŃSKA AGNIESZKA1965GORZEWOPolska750m-20km-5kmTak
107MUCHA ALEKSANDER1986WŁOCŁAWEKPolska750m-20km-5kmTak
108MZYK ELŻBIETA1975WARSZAWASHOCKBLAZE TEAMPolska750m-20km-5kmTak
109NIEWINOWSKI PIOTR1973BIAŁOBRZEGITADEO I SYNOWIEPolska750m-20km-5kmTak
110NIŻYŃSKI JANUSZ1960WROCŁAWWKT-RI WROCŁAWPolska750m-20km-5kmTak
111NOWOSIELSKA AGNIESZKA1982POZNAŃPolska750m-20km-5kmTak
112OLEJNICZAK TOMASZ1975ŁĘCZYCAPolska750m-20km-5kmTak
113OSTOJA-LNISKI PIOTR1960KARTUZYPOWERSYSTEMPolska750m-20km-5kmTak
114PAKULSKI DARIUSZ1978PSARYWK-TRI WROCŁAWPolska750m-20km-5kmTak
115PAKULSKI PAWEŁ1983WROCŁAWWK-TRI WROCŁAWPolska750m-20km-5kmTak
116PARZONKA ANNA1987WARSZAWAANKU ŁANKU TEAMPolska750m-20km-5kmTak
117PIETRASIK ŁUKASZ1983ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
118POCIEJ BOHDAN1958PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
119PODWYSOCKI MARCIN 1979WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
120POPLAWSKA JOANNA1975WARSZAWANNYTTPolska750m-20km-5kmTak
121POPŁAWSKI MAREK1976WARSZAWANNYTTPolska750m-20km-5kmTak
122PREUSS DANIEL1974BYDGOSZCZPolska750m-20km-5kmTak
123PYTEL MARIA1986STARACHOWICEPAY TRADE INTERNATIONAL CLUBPolska750m-20km-5kmTak
124REZA MAREK1968OLSZTYNPolska750m-20km-5kmTak
125ROSATI MARCIN1972KONSTANCINPolska750m-20km-5kmTak
126RYCHLEWSKA KATARZYNA1972WARSZAWAAKADEMIA KATE&KATEPolska750m-20km-5kmTak
127RYKAŁA ARTUR1980WARSZAWAPLAMASPolska750m-20km-5kmTak
128SADOWSKI ARTUR1978RĄBIEŃPolska750m-20km-5kmTak
129SALMONOWICZ MACIEJ1975PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
130SIDOR ARTUR1970WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
131SIDOR PIOTR1974WILCZA GÓRAPolska750m-20km-5kmTak
132SIEGERT PIOTR1979WARSZAWAEDC RUNNERSPolska750m-20km-5kmTak
133SIKORSKI LUDWIK1979ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWWW.HTF-LODZ.PLPolska750m-20km-5kmTak
134SKROBISZ-BALANDOWSKA KATARZYNA1985SOPOTPolska750m-20km-5kmTak
135SŁODKI MACIEJ1976PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
136SŁOWIK DARIUSZ1974WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
137SŁOWIK PIOTR1981WARSZAWAMIASTO WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
138SOJKOWSKI PIOTR1982WARSZAWATRI NEGUPolska750m-20km-5kmTak
139SOŁTYSIK ANDRZEJ1987WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
140STAFIEJ FILIP1976LEGIONOWOWNIEBOWZIĘCI LEGIONOWOPolska750m-20km-5kmTak
141STEFANOWSKI WALDEMAR1979MEZOWOPOWERSYSTEMPolska750m-20km-5kmTak
142STRZELECKA JOANNA1971WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
143STRZELECKI OLGIERD1970WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
144SZOŁNA ADAM1974BYDGOSZCZPolska750m-20km-5kmTak
145SZYMANOWSKI DOMINIK1984BARYCZTS "AKWEDUKT" KIELCEPolska750m-20km-5kmTak
146SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW1986KOŃSKIEPAY TRADE INTERNATIONAL CLUBPolska750m-20km-5kmTak
147ŚLEDZIEWSKI KAROL1983WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
148ŚLIWIŃSKI SZCZEPAN1986RACIĄŻKUŹNIA TRIATHLONUPolska750m-20km-5kmTak
149ŚWINIARSKI PIOTR1980BYDGOSZCZCIEPŁE BAMBOSZEPolska750m-20km-5kmTak
150TREDER WIESŁAW1973GRZYBNOSUPRAPolska750m-20km-5kmTak
151TYC ZBIGNIEW1965PRUSZKÓWBSA TRI TEAMPolska750m-20km-5kmTak
152WANIEWSKI PATRYK1985PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska750m-20km-5kmTak
153WĘGRZYN JACEK1978MIEJSCE PIASTOWELEKARSKA GRUPA KOLARSKAPolska750m-20km-5kmTak
154WŁODARCZYK JULIA1992ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
155WOJTALUK ARKADIUSZ1987WARSZAWAANKU ŁANKU TEAMPolska750m-20km-5kmTak
156WOJTYŃSKI  PAWEŁ 1968ŁOMIANKIPolska750m-20km-5kmTak
157WOLFF-STEFANIAK MARIA1988POZNAŃPolska750m-20km-5kmTak
158WOLSKI DARIUSZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITRINITYPolska750m-20km-5kmTak
159WOŹNIAK WOJCIECH1966PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
160WRÓBLEWSKI MIECSYSŁAW1956WROCŁAWWKT-RI WROCŁAWPolska750m-20km-5kmTak
161WRZOSEK MICHAŁ1990WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
162WYPYCH RÓŻA1988WARSZAWAMOKOBIEGACZEPolska750m-20km-5kmTak
163WYRWAS RADOSŁAW1983PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
164ZAWISTOWSKI PIOTR1985WARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAMPolska750m-20km-5kmTak
165ZEMBALA TOMASZ1971KIELCENIEZRZESZONYPolska750m-20km-5kmTak
166ZEMLAK MAGDALENA1986WARSZAWA12TRI.PLPolska750m-20km-5kmTak
167ZUBEK RAFAŁ1967PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
168ŻARKOWSKI PIOTR1988ELBLĄGPolska750m-20km-5kmTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - dystans 375m-8km-2,5km
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1ADAMKIEWICZ TOMASZ 1984PŁOCKOSP PŁOCK PODOLSZYCEPolska375m-8km-2,5kmTak
2ADAMSKI SŁAWOMIR1969PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
3ANDRZEJCZYK JAKUB1997PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
4ANYSZKA PIOTR1979LEŚNIEWICELEŚNIEWICEPolska375m-8km-2,5kmTak
5BAŁAZY MICHAŁ1997PŁOCKELEKTRYKPolska375m-8km-2,5kmTak
6BLANKIEWIC KRZYSZTOF1998WIĄZOWNAUKS ŻAGLEPolska375m-8km-2,5kmTak
7BOROWSKI DARIUSZ1997PŁOCKELEKTRYKPolska375m-8km-2,5kmTak
8BREGIER WIKTOR1997PŁOCK3 LO GDYNIAPolska375m-8km-2,5kmTak
9BUKOWSKI LESZEK1963PŁOCKZOO PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
10BURY MICHAŁ1979PŁOCKKJ CREWPolska375m-8km-2,5kmTak
11CHOLEWIŃSKI BARTOSZ1988PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
12CIEŚLAK KRYSTIAN1997CIEŚLINELEKTRYKPolska375m-8km-2,5kmTak
13CZACHOROWSKI JAKUB1996ROBERTOWOPolska375m-8km-2,5kmTak
14CZACHOROWSKI PAWEŁ1971BRUDZEŃ DUŻYPolska375m-8km-2,5kmTak
15DASZKIEWICZ NATASZA2002NAKIELNICAPolska375m-8km-2,5kmTak
16DRYŃKOWSKI JACEK1977PŁOCKACTIVE MANPolska375m-8km-2,5kmTak
17DZIUBA HUBERT1984OTWOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
18FLORCZAK DOMINIKA1992ŁÓDŹPolska375m-8km-2,5kmTak
19GAJEWSKI KAMIL1984TŁUSZCZBÓBR TŁUSZCZPolska375m-8km-2,5kmTak
20GARLICKI TOMASZ 1986PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
21GAWROŃSKI MARCIN1970WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
22GIZAK MATEUSZ1988ŻYRARDÓWPolska375m-8km-2,5kmTak
23GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW1982BRUDZEŃ DUŻYPolska375m-8km-2,5kmTak
24GORCZYCA PIOTR1999ŁÓDŹSKS.KATOLIK.EDU.PLPolska375m-8km-2,5kmTak
25GRABOWSKI ANDRZEJ1976SŁUPNOBO JAK NIE MY TO KTO :)Polska375m-8km-2,5kmTak
26GRABOWSKI ANTONI2002SŁUPNOBO JAK NIE MY TO KTO :)Polska375m-8km-2,5kmTak
27GRALICKA MAŁGORZATA1979ROGOZINOKS ZAZULAPolska375m-8km-2,5kmTak
28GRALICKA NATALIA 1998PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
29GRALICKI MARCIN1979ROGOZINOKS ZAZULAPolska375m-8km-2,5kmTak
30GRALICKI  SŁAWOMIR 1972PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
31GROSICKI ANDRZEJ1939ŁĄCKGROSICKI TEAMPolska375m-8km-2,5kmTak
32GRZEGOREK ANDRZEJ 1985LEŚNIEWICELEŚNIEWICEPolska375m-8km-2,5kmTak
33GUTKOWSKI JACEK1965PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
34HUTKOWSKI ARKADIUSZ1980PŁOCKNIEZRZESZONYPolska375m-8km-2,5kmTak
35JAKUBOWSKI ŁUKASZ1984PŁOCKOSP PŁOCK PODOLSZYCE Polska375m-8km-2,5kmTak
36JAROSIŃSKA KINGA1968PŁOCKUKS JUDO KANO PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
37JAROSZEWSKI JACEK1972PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
38JASIAK PIOTR1970MIĘDZYBORÓWPolska375m-8km-2,5kmTak
39JEŻEWSKI MARCIN1970PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
40JEŻOWSKI SŁAWOMIR1961WARSZAWASTOWARZYSZENIE CROSS KLUB SYRENKA Polska375m-8km-2,5kmTak
41JOŃSKA IZABELA1987MARKIPolska375m-8km-2,5kmTak
42KALINOWSKI JAN 1999WŁOCŁAWEKPolska375m-8km-2,5kmTak
43KAMIŃSKI KRZYSZTOF1981PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska375m-8km-2,5kmTak
44KAPELA JACEK1990PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
45KLEPACKI TOMASZ1956WARSZAWAKS TRIATHLON RAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
46KOŁODZIEJSKI ARIEL1985WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
47KOSTECKI WIESLAW1955NOWY DWOR MAZOWIECKIKB LEGIONOWOPolska375m-8km-2,5kmTak
48KOTLEWSKA IZABELA1997BRZEŚĆ KUJAWSKIPolska375m-8km-2,5kmTak
49KRUPA JÓZEF1945JELENIA GÓRATEAM KRUPAPolska375m-8km-2,5kmTak
50KRUPA MICHAŁ2000WROCŁAWTEAM KRUPAPolska375m-8km-2,5kmTak
51KUBIAK ANNA1992KROŚNIEWICEKS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKAPolska375m-8km-2,5kmTak
52KULIŃSKI WOJCIECH1982PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
53LENART ZDZISLAW1958PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
54LESZKO ŁUKASZ1983PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
55LIPIEC AGATA1981WARSZAWAWYBIEGANE.PLPolska375m-8km-2,5kmTak
56LIPIEC SEBASTIAN1993KUTNOUKS 9 KUTNOPolska375m-8km-2,5kmTak
57LIPIŃSKI MACIEJ1998BIELSKPolska375m-8km-2,5kmTak
58ŁENGOWIK MIŁOSZ1995PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
59MACIEJEWSKI PIOTR1996ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITRINITY ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPolska375m-8km-2,5kmTak
60MAGIERSKI PRZEMYSŁAW1990LEŚNIEWICELEŚNIEWICEPolska375m-8km-2,5kmTak
61MALANOWSKA ADA1999PŁOCKPTT DELTAPolska375m-8km-2,5kmTak
62MAŁEK PIOTR1976WARSZAWA-WESOŁAKK CYKLON WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
63MICHALAK SŁAWOMIR1967PRUSZKÓWWRÓŻKI NOSZĄ WYSOKIE BOTKIPolska375m-8km-2,5kmTak
64MIECH WIESŁAW1954PŁOCKSTOWARZYSZENIE CROSS KLUB SYRENKAPolska375m-8km-2,5kmTak
65MIEZIO RAFAŁ1975BIAŁYSTOKPolska375m-8km-2,5kmTak
66MIKOŁAJCZYK JOANNA1975WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
67MIKOŁAJEWSKI PIOTR 1974PŁOCKPŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
68MISZTELA JAKUB2005SŁUPNOPolska375m-8km-2,5kmTak
69MISZTELA TOMASZ1966SŁUPNOPolska375m-8km-2,5kmTak
70MOŻDŻYŃSKA AGNIESZKA1997WŁOCŁAWEKPolska375m-8km-2,5kmTak
71MYCKO MICHAŁ2001ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹ SKS KATOLIKPolska375m-8km-2,5kmTak
72NACHIŁO JAN1999WARSZAWAUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻAGLEPolska375m-8km-2,5kmTak
73NAGADOWSKA MALWINA1987PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
74OLCZAK ELŻBIETA1962SANNIKIPolska375m-8km-2,5kmTak
75OLCZAK OSKAR1986WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
76OSICKI MATEUSZ1987PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
77PAJOR KAROLINA2001ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹPolska375m-8km-2,5kmTak
78PIWIŃSKI RAFAŁ1985PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
79POREDA JACEK1968GRODZISKAPolska375m-8km-2,5kmTak
80PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
81RADECKA MAJA2001PUŁTUSKUKS "POSEJDON" PUŁTUSKPolska375m-8km-2,5kmTak
82RAKOWSKI ŁUKASZ1981PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
83REG PATRYK2001ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹ SKS KATOLIKPolska375m-8km-2,5kmTak
84REMISIEWICZ LUKASZ1982WARSZAWARUNEAT.PLPolska375m-8km-2,5kmTak
85ROGALSKI PIOTR1978PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
86ROGOWSKI SEBASTIAN1983PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
87ROKITA KAMIL1986PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
88ROSIAK KACPER2001ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITRINITY ŁÓDŹ SKS KATOLIKPolska375m-8km-2,5kmTak
89RÓŻAŃSKI MICHAŁ1982PŁOCKKJ CREWPolska375m-8km-2,5kmTak
90RUCIN KATARZYNA1969GDAŃSKPolska375m-8km-2,5kmTak
91RYDZEWSKA MARTA1985WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
92SASS MATEUSZ1986BIAŁAAQUA MANIAKPolska375m-8km-2,5kmTak
93SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ1988PŁOCKPTT DELTAPolska375m-8km-2,5kmTak
94SEBASTIANOWICZ MACIEJ2001PŁOCKMZOS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
95SEKŚCIŃSKI TOMASZ1980PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
96SMALEC IRENEUSZ1985PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
97SOSNOWSKI JAROSŁAW1980PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
98SPOSÓB  BARTOSZ 1998STRÓŻA Polska375m-8km-2,5kmTak
99STĘPNIAK KRZYSZTOF1979PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
100STRZELECKA HANNA2003WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
101STRZELECKI TADEUSZ2000WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
102SUBOTOWICZ MICHAŁ1979PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
103SUCHENEK KRZYSZTOF19891Polska375m-8km-2,5kmTak
104SZKIŁONDŹ GABRIELA2000ŁÓDŹPolska375m-8km-2,5kmTak
105SZOT JULIUSZ1990ŁOWICZPolska375m-8km-2,5kmTak
106SZTENDEREWICZ RAFAŁ1977WŁOCŁAWEKPolska375m-8km-2,5kmTak
107SZYMAŃSKI SŁAWOMIR1967WŁOCŁAWEKPolska375m-8km-2,5kmTak
108TARKA SEBASTIAN 2000PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
109TOKARCZYK MARCIN1999ŁÓDŹSKS.KATOLIK.EDU.PLPolska375m-8km-2,5kmTak
110TOMASZEWSKA OLA 1981PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
111TOMASZEWSKI MAREK1966PLOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
112TRYBUSZKIEWICZ WOJCIECH1972WARSZAWAGENERALI RUNNING TEAMPolska375m-8km-2,5kmTak
113WARCHOŁ ARTUR1971SOCHOCINNIEZRZESZONYPolska375m-8km-2,5kmTak
114WARUSZEWSKA AURELIA1968IŁAWASSP ORKA IŁAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
115WASZCZUK PIOTR1993PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmTak
116WOLSKA JULIA1999ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITRINITYPolska375m-8km-2,5kmTak
117WOLSKA KAMILLA1974BOROWA GÓRAPolska375m-8km-2,5kmTak
118WOLSKA KRYSTYNA1972ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPolska375m-8km-2,5kmTak
119WÓJCIK RAFAŁ1984WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
120WÓJKOWSKA MARZENA1976KUTNO-Polska375m-8km-2,5kmTak
121WRZESZCZ ADRIAN1974ŁÓDŹADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJPolska375m-8km-2,5kmTak
122WSZOLA ROBERT1975WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmTak
123WYRWAS DANUTA1963PŁOCKPTT DELTAPolska375m-8km-2,5kmTak
124ZABOROWSKI TOMASZ1975OŻARÓW MAZOWIECKIPolska375m-8km-2,5kmTak
125ZAKRZEWSKA EWA1978WARSZAWAKUZNIA TRIATHLONUPolska375m-8km-2,5kmTak
126ZAWISTOWSKI WIESŁAW1959WARSZAWAHOPOPolska375m-8km-2,5kmTak
127ZIĘBA KACPER2000NADARZYNPolska375m-8km-2,5kmTak
128ZIĘBA ZBIGNIEW1969NADARZYNPolska375m-8km-2,5kmTak
129ŻABKA AGNIESZKA1979PŁOCKKS ZAZULAPolska375m-8km-2,5kmTak
130ŻABKA MARCIN1980PŁOCKKS ZAZULAPolska375m-8km-2,5kmTak
131ŻAGLEWSKI DARIUSZ1968BIAŁY BÓRKS ZAZULAPolska375m-8km-2,5kmTak


Kategoria Lekarzy
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1AUGUSTYNIAK  GRZEGORZ1972M2SŁUPNOPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
2BIAŁOBŁOCKI JACEK1961M3MŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
3BINIEWICZ SŁAWOMIR1971M2ŁĘCZYCABORUTA TEAMPolska750m-20km-5kmTak
4CHMIEL DARIUSZ1964M3KRAŚNIKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
5FARAN GRZEGORZ1972M2SULMINGTSULMINPolska750m-20km-5kmTak
6FURMANIUK JAROMIR1972M2POZNAŃWOLNY STRZELECPolska750m-20km-5kmTak
7GROSICKI KAMIL 1983M1POZNAŃKB NA SZAGEPolska750m-20km-5kmTak
8HORODNICZY MARIUSZ1983M1ŁÓDŹPolska750m-20km-5kmTak
9JARLIŃSKA BOŻENA1970K2IŁAWAORKA IŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
10JARLIŃSKI RAFAŁ1968M3IŁAWAORKA IŁAWAPolska750m-20km-5kmTak
11KALINOWSKI PAWEŁ1984M1WARSZAWATRINERGY TEAMPolska750m-20km-5kmTak
12KALINOWSKI PIOTR1973M2WŁOCŁAWEKLEKARSKA GRUPA KOLARSKAPolska750m-20km-5kmTak
13KAŹMIERCZAK-SOWA ADRIANA1982K1ŁÓDŹRUCH KLUCHPolska750m-20km-5kmTak
14KRAJEWSKI MACIEJ1971M2WŁOCŁAWEK Polska750m-20km-5kmTak
15KRUPA SEBASTIAN1973M2WROCŁAWTEAM KRUPAPolska750m-20km-5kmTak
16LIBER PAWEŁ1978M2WARSZAWATHE LUZERSPolska750m-20km-5kmTak
17LIBER PIOTR1978M2WARSZAWATHE LUZERSPolska750m-20km-5kmTak
18ŁUCZAK BARTOSZ1974M2ŁOMIANKIPolska750m-20km-5kmTak
19MAJCHER PIOTR1989M1WARSZAWALECZO I TRENUJOPolska750m-20km-5kmTak
20MOŻDŻYŃSKI JAROSŁAW1966M3WŁOCŁAWEKW-UROPolska750m-20km-5kmTak
21MROWCZYŃSKA AGNIESZKA1965K2GORZEWOPolska750m-20km-5kmTak
22OLEJNICZAK TOMASZ1975M2ŁĘCZYCAPolska750m-20km-5kmTak
23POPLAWSKA JOANNA1975K2WARSZAWANNYTTPolska750m-20km-5kmTak
24REZA MAREK1968M3OLSZTYNPolska750m-20km-5kmTak
25SKROBISZ-BALANDOWSKA KATARZYNA1985K1SOPOTPolska750m-20km-5kmTak
26SŁODKI MACIEJ1976M2PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmTak
27STRZELECKA JOANNA1971K2WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
28STRZELECKI OLGIERD1970M2WARSZAWAPolska750m-20km-5kmTak
29SZOŁNA ADAM1974M2BYDGOSZCZPolska750m-20km-5kmTak
30ŚWINIARSKI PIOTR1980M1BYDGOSZCZCIEPŁE BAMBOSZEPolska750m-20km-5kmTak
31WĘGRZYN JACEK1978M2MIEJSCE PIASTOWELEKARSKA GRUPA KOLARSKAPolska750m-20km-5kmTak
32WOJTYŃSKI  PAWEŁ 1968M3ŁOMIANKIPolska750m-20km-5kmTak
33WOLFF-STEFANIAK MARIA1988K1POZNAŃPolska750m-20km-5kmTak
34ZEMLAK MAGDALENA1986K1WARSZAWA12TRI.PLPolska750m-20km-5kmTak
35ŻARKOWSKI PIOTR1988M1ELBLĄGPolska750m-20km-5kmTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1ANDRZEJCZYK KUBA1997PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
2BARANSKI GRZEGORZ1968KARBOWOPolskapucharBrak
3BARBELLA  JOSE1979WARSZAWAPolskaBrak
4BARCZEWSKI MAREK1989TORUŃCYKLOBOX.PLPolska375m-8km-2,5kmBrak
5BAZELAK JAKUB1968WARSZAWAHIGH LEVEL TRIATHLON TEAMPolskapucharBrak
6BIERNACKI PIOTR1978PIASECZNOCRAZY RACING TEAMPolskaBrak
7BINIEWICZ RENATA1972ŁĘCZYCABORUTA TEAMPolskapucharBrak
8BISPING BARTOSZ1978PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
9BOGDANSKI LUKASZ1981GDANSKTHOMSON REUTERS TRIPolskaBrak
10BOGWPKZQ MARK1927GZVGIIKQZOLAPTXWJQWUPolskapucharBrak
11BOHATER PIOTR1978WROCŁAWZARA-WROCŁAWPolskaBrak
12BORUCKI TOMASZ1975PLOCKPolskapucharBrak
13BROŻEK ALAN1983PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
14BRULIŃSKA MONIKA1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
15BRYGIER JACEK1971PŁOCKTKKF PŁOCKPolskapucharBrak
16BRYLOWSKI ZBIGNIEW1970KARTUZYPOWERSYSTEMPolskapucharBrak
17BUCHOLC ŁUKASZ1986PŁOCKPolskapucharBrak
18BURY MACIEK1982PŁOCKKJ CREWPolska375m-8km-2,5kmBrak
19BWFMTABHJK JIMMINI1994FYZVWTMKKWOJVMDNCCDVSEPolskapucharBrak
20BWLBQHIMJVUPXDUOBWC BRADLEY2007XHFBZDLQANLFIGGUELIVVRGUDLPolska375m-8km-2,5kmBrak
21CGMJWKXEHYAYAI BARNEYXCQ1945XDVXLGXEMDBYIVFOAKDMTYGEMBBZDSGXLPolska375m-8km-2,5kmBrak
22CHMIEL DOROTA1961DZIERZĄZNAPTT DELTAPolska750m-20km-5kmBrak
23CHROMIEC MATEUSZ1997PŁOCKELEKTRYKPolska375m-8km-2,5kmBrak
24CHRZANOWSKI ANDRZEJ1955SŁUPNOPolska375m-8km-2,5kmBrak
25CIASNOCHA ŁUKASZ1982JANÓW LUBELSKIPolskapucharBrak
26CKSWKBUIJXLEPBRNZV BARNYPOK1997MKGXNHCUPUHXGMBWVKYDSHUWGUPHLEPolska375m-8km-2,5kmBrak
27CKWBIXGUKO JIMMINU1990ETATYSQBTBHQETTGNJOGDXBSOBGPolskapucharBrak
28CMEFDOWGGIFXCQS JIMMINI1966LKAGPOBGENLBAALPHRJUTPBPolska375m-8km-2,5kmBrak
29CYRONEK AGNIESZKA1977WARSZAWAPolskapucharBrak
30CZARNOTA BARBARA1990WARSZAWATRINITY ŁÓDŹPolskapucharBrak
31CZARNOTA MACIEJ1989WARSZAWATRINITY ŁÓDŹ SKS.KATOLI.EDU.PLPolskapucharBrak
32CZERNIAWKO MILENA1985WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
33DĄBKOWSKI KRZYSZTOF1979MICHAŁOWICET-MOBILE RUNNING TEAMPolskapucharBrak
34DĄBROWSKI KRZYSZTOF 1986PŁOCKKJ CREWPolska375m-8km-2,5kmBrak
35DMEQRQNPXGFHPDB MARK1967RHRAYRKHPVWNYDBNOSKNSDZSPolskapucharBrak
36DQDAKZPX JIMMIXS1965FEJMBOKHXPDPLUGWUUEIXXCPolskapucharBrak
37DRELICHARZ ŁUKASZ1976NIEPOŁOMICERIGOR MORTISPolskapucharBrak
38DURKA MICHAŁ1983PŁOCKSTUDIO FIZJOTERAPII DEEMPolska375m-8km-2,5kmBrak
39DURSKI TOMASZ1973KONINPolskapucharBrak
40DWPRLZBMGFOHVNW MARK1957HOFPWQHSENRBFDNFVWGJAAEPPolska375m-8km-2,5kmBrak
41DXORDZRXQKMNGKDWBUD JIMMIXS2008HZCCIUPYTHUGLNEPXBKQHNYUPolskapucharBrak
42DYMEK STANISŁAW1954PŁOCKPTT DELTAPolskapucharBrak
43ELBBDUBM GOLDENTABS1997RGREZJAZKYYQCQDNNXWLYPolskapucharBrak
44EQDPVNTCQOTRY BARNEYXCQ1985KCIJFFRSIWHAASWYXPolska375m-8km-2,5kmBrak
45EWJURFKCGQGMF BARNYPOK1967TVJMHTGUEPHMAQDDASDKILZKJCLRYDDOQEZFIJPolska375m-8km-2,5kmBrak
46FETXATLRPNV BRADLEY1925AXWDRDDKILRQMMZPWYSRPolska375m-8km-2,5kmBrak
47FLISIAK ŁUKASZ2001KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPolska375m-8km-2,5kmBrak
48FLORCZAK DOMINIKA1992ŁÓDŹPolskapucharBrak
49FWIJRUILDREVYXOCW MARK1948MPAHKLAFCLUINNWJEQEHLTJMQUXFREPolska375m-8km-2,5kmBrak
50GABARSKI DAREK1974PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
51GAJEWSKI JACEK1982PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
52GARLICKI TOMASZ 1986PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
53GBJUQAYCDMKMCABPAU JIMMIXZSQ1934LVPFQTMOAVRZRDMWEWAMOEKPolska375m-8km-2,5kmBrak
54GIERES WALDEMAR1968PŁOCKPTT DELTAPolska750m-20km-5kmBrak
55GJCFUAIAPYVWE MARK1950RTRTDXXPOUSXNPLEJDCPGVCQXPolskapucharBrak
56GLÜCK WITOLD1965ŁÓDŹKB ARTURÓWEKPolskapucharBrak
57GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW1982BRUDZEŃ DUŻYPolska375m-8km-2,5kmBrak
58GŁOWACKI JAROSŁAW1976PIOTRKÓW TRYB.PolskapucharBrak
59GOMUŁKA GRZEGORZ1980PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
60GORCZYCA PIOTR1999ŁÓDŹ SKS.KATOLIK.EDU.PLPolskapucharBrak
61GOŚCINIAK PATRYCJA1996PŁOCKELEKTRYKPolska375m-8km-2,5kmBrak
62GOŹDZIK MAREK1977WARSZAWAPolskapucharBrak
63GRUDZIEŃ JAN1998WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
64GVVMOIEK JIMMINI1998VPUVDRHDXBBQJXAGJECZBUDNIFIYSPolska375m-8km-2,5kmBrak
65HAUPT ARKADIUSZ1997ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI TRINITY ŁÓDŹPolskaBrak
66HMCIGBRJ BARNEYXCQ1963MYFWBRKTUQNNZPHLNCDBRPolska375m-8km-2,5kmBrak
67IBKXMGZJOA GOLDENTABS2007QCUMLXOISYANTWOLJLRMOIRZTOBLWISIPolskapucharBrak
68IIKMRJUMMPK MARK2010KVKYWYHVKFDXXOYQTVUAZXFCRSOPZDMPolskapucharBrak
69IJBGQDZKYPYDZSGRWZ VARLOG1953CTTOIDCFCHPSPVUCQYICBFCJZKVMSRYPolska375m-8km-2,5kmBrak
70JARLIŃSKI MICHAŁ1999IŁAWAORKA IŁAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
71JAROSIŃSKI LESZEK1967PŁOCKUKS JUDO KANO PŁOCKPolskaBrak
72JASIAK PIOTR1970MIĘDZYBORÓWPolska375m-8km-2,5kmBrak
73JBHLKMMEQYOFIRSOASM JIMMINI1989WKRKXMVWCUPZYWOBCSUSLRVVGXOQXYIPolskapucharBrak
74JEZIERSKI SŁAWOMIR1980GDAŃSKPolskapucharBrak
75KACYMIROW TOMASZ1961HORNÓWEK PolskapucharBrak
76KACZOROWSKI ADAM1981KRYNICA ZDRÓJPolskaBrak
77KADVVWXL BRADLEY2002ZYEHRWICNETYAXEEUZGMEXOFGFKVDZPHEGWPolskapucharBrak
78KALISZEWSKI JAROSŁAW1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
79KALISZEWSKI JAROSŁAW1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskapucharBrak
80KAŹMIERCZAK ARKADIUSZ1979ZGIERZRUCH KLUCHPolskapucharBrak
81KAŹMIERCZAK-SOWA ADRIANA1982ŁÓDŹRUCH KLUCHPolskaBrak
82KEXBJBICPLUAEWT BRADLEY1941SOVRMYVHULTOXOTBZAPolskapucharBrak
83KĘPCZYŃSKI PAWEŁ1987PŁOCKPolskaBrak
84KĘPKIWICZ PIOTR1974WARSZAWAPolskaBrak
85KGLNIHRRIETQIJLXAWC BARNEYXCQ1944KSEYZUENMTYIYBVDITPolska375m-8km-2,5kmBrak
86KITLAS RAFAŁ1981WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
87KLEPACKI TOMASZ1956WARSZAWAKS TRATHLON RAWAPolskaBrak
88KLIMECKA KLARA1988GDYNIAKOBIETA NA FALIPolska375m-8km-2,5kmBrak
89KŁYS ARTUR1979PŁOCKKJ CREWPolskapucharBrak
90KOKOCIŃSKA MAŁGORZATA1990LESZNOKS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKAPolska375m-8km-2,5kmBrak
91KOLCZYŃSKI PAWEŁ1989PŁOCKOSP PŁOCK - PODOLSZYCEPolska375m-8km-2,5kmBrak
92KOLKA ZBIGNIEW1961GRZYBNOTOP BRAMY HORMANNPolskapucharBrak
93KOŁATKA ANIA1999IŁAWAORKA IŁAWAPolskapucharBrak
94KOŁODZIEJSKI ARIEL1985WARSZAWAPolskapucharBrak
95KOPCINSKI KONRAD1985PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
96KORBACZ ŁUKASZ1984PRUSZKÓWPolskapucharBrak
97KOŚCIK ZBIGNIEW1983WARSZAWAPolskapucharBrak
98KOŚCIK ZBIGNIEW1983WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
99KOWAL ADAM1999ŁÓDŹPolskapucharBrak
100KOWALCZYK TOMASZ1972WARSZAWATRICLUB WARSZAWAPolskaBrak
101KOWALSKI JAN1971PŁOCKPolskapucharBrak
102KOZARSKI RADOSŁAW1971PŁOCKNIEPolskapucharBrak
103KOZIEŃ GRZEGORZ1968MICHAŁOWICEPolskapucharBrak
104KRAJEWSKI MACIEJ1971WŁOCŁAWEK PolskapucharBrak
105KRAJEWSKI MACIEJ1971WŁOCŁAWEK PolskapucharBrak
106KRAJEWSKI PIOTR1990SŁUPNOPolska375m-8km-2,5kmBrak
107KRAKOWIAK RAFAŁ1988RASZYN-FALENTYPOLSKA375m-8km-2,5kmBrak
108KROUPA LUIZA1967WARSZAWAPolskapucharBrak
109KRUPSKI KAMIL1998ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹPolskapucharBrak
110KRUPSKI KAMIL1998ŁÓDŹTRINITY ŁÓDŹPolska375m-8km-2,5kmBrak
111KRYSIAK ROBERT1969PŁOCKPolskapucharBrak
112KUCHARSKI ADAM1973ZGIERZPolska375m-8km-2,5kmBrak
113KUCZMARSKI LUKASZ1983TORUŃSTS TIMINGPolska375m-8km-2,5kmBrak
114KUMOSIŃSKI GRZEGORZ 1970SKIERNIEWICEPolska375m-8km-2,5kmBrak
115KWIATKOWSKA MAGDALENA1993WROCŁAWKS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKAPolska375m-8km-2,5kmBrak
116LESZCZYŃSKI BARTOSZ1980PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
117LEWANDOWSKA EWA1961ŁÓDŹKB ARURÓWEKPolskapucharBrak
118LIPIŃSKI MACIEJ1998BIELSKPolska375m-8km-2,5kmBrak
119LISICKI MAREK1957ŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹPolskapucharBrak
120LITWIN BARTOSZ1988CHEŁMPolskapucharBrak
121LKPQPEUQRQ GOLDENTABS1936PQJRWBZYHZRRQLDSRNSKXEGMQGMYYPolska375m-8km-2,5kmBrak
122LKRIDRLQMMZNW BARNYPOK1953JYKWKYJHAKBFFROCESIMBOBPolskapucharBrak
123LLCQSWNVPE MARK1946LGRNIJGUBTOIRZELRARBLCWREXIAPolska375m-8km-2,5kmBrak
124ŁĘCKI TOMASZ 1975WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
125ŁĘCKI TOMASZ1975WARSZAWAPolskapucharBrak
126ŁUCZAK  BARTOSZ 1974ŁOMIANKI GERAPPA PolskapucharBrak
127ŁUKASIEWICZ DAMIAN 1979ŁĘCZYCAPolskapucharBrak
128MACIEJEWSKI PIOTR1996ALEKSANDRÓW ŁÓDZKITRINITY ŁÓDŹPolskapucharBrak
129MAJEWSKI KAROL1979WARSZAWAPolskapucharBrak
130MALESA TOMASZ1987PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
131MATUSIAK WALDEMAR1976ŁODŻPolskapucharBrak
132MERCHELSKI PIOTR1984PIASTÓWBEZ CIŚNIEŃPolskapucharBrak
133MHULITSHHYOTVXOUE BARNYPOK1923TVMUZYXYYWEAOHYMLZCGVRICCOZRGZPolskapucharBrak
134MICHALSKI TOMASZ1989ŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹPolskapucharBrak
135MISZTAL MACIEJ 1959KUTNO PolskapucharBrak
136MOCARSKI JAKUB1986OLSZTYNPolskaBrak
137MOŻDŻYŃSKI JAROSŁAW1966WŁOCŁAWEKPolskapucharBrak
138MURAWSKA KINGA1990WROCŁAWKS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKAPolska375m-8km-2,5kmBrak
139MUSIAŁ MARCIN1975WARSZAWAPolskapucharBrak
140MXXLOAWFGAROJER BARNYPOK1998VKGVMBBVLUACPEPZJNOUHKQRFPPPolskapucharBrak
141NNFMDXHUYDPKXHVM BARNYPOK1972RNAZQJPHEAJSPSKFFMDYQPQKVRWIPolska375m-8km-2,5kmBrak
142NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
143OLEJNICZAK TOMASZ 1976KUTNOSKOOBIPolskaBrak
144OYYNTBMCPGEADCBYL SALLY1943GMHYMWRNARNZMWJZDYDNBSNCXMYAGYVQTPolskapucharBrak
145PAODOJXJRQGWZQGLYS GOLDENTABS1991LKJXLMWALJUXUJRJAPolska375m-8km-2,5kmBrak
146PARADNY WIKTOR1984WARSZAWAPolskapucharBrak
147PATEREK ADA 1978WARSZAWA12TRI.PLPolskaBrak
148PDIQFHALMF BARNYPOK1970JYAHQGFQULHSIJYNLHNKEXHGOIDZMOIOUKYYVOPolska375m-8km-2,5kmBrak
149PESJNPIDV MARK1989AXFADYWGMLWEHPZMFCEPolska375m-8km-2,5kmBrak
150POL MICHAŁ1987WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
151PONIZKZTNNLNAN MARK1938EZVYDSGSFRLAMGANIPPJPTPolska375m-8km-2,5kmBrak
152PPNAXTCYJNJTFKHR BARNYPOK1993EJGVUYUWTDPNNPMMFIJRWCSDENPKWHPolska375m-8km-2,5kmBrak
153PPZUKBYUWRH MARK2002SJUMXDGPPXJYWOHVCTJEGXYNFQYWTHPolska375m-8km-2,5kmBrak
154PROKOPCZYK TOMASZ1989WARSZAWAPolskapucharBrak
155PRZEPIEŚĆ  KAMILA1984WARSZAWATHE LUZERSPolskaBrak
156PRZYBOREK ROMAN1972TOMASZOW MAZPolskaBrak
157PRZYMUSIŃSKI FILIP1983POZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPolska375m-8km-2,5kmBrak
158QDPTBXHNRAEXRWRM BARNEYXCQ2003OIJDASMTTWTHVUQFIDLXVBJUSYQGPolska375m-8km-2,5kmBrak
159QRKVLOPIBA MARK1967ECZTBEBSVNVQPJUMPJWLKVSEHGNKPolskapucharBrak
160QTVZXCGTZIEJJRTHTMO JIMMIXZSQ2008TMTGDQAGFOGBQSBWSJLFMQYPMHTPolskapucharBrak
161RAMA ERYK1997SIERPCPolska375m-8km-2,5kmBrak
162RASZPLA ROBERT 1971PIASECZNOSERWIS SPEEDPolskapucharBrak
163REG PATRYK2001ŁÓDŹSKS KATOLIKPolska375m-8km-2,5kmBrak
164RLBSRZKKBVSI MARK1962PPQEGWDPOFOZIKREQZWNIANTHQQGPolska375m-8km-2,5kmBrak
165RNKYEUYHAJQ BARNYPOK1952QGRHLDHHGHSPDWSJHWGEQQFAUGVOCSPolska375m-8km-2,5kmBrak
166ROGALSKI MARCIN1981PŁOCKPolskaBrak
167RUDZIŃSKA ALEKSANDRA1994WARSZAWAUKS G-8 BIELANYPolskapucharBrak
168RUDZIŃSKI DARIUSZ1980WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
169RUTKOWSKA WERONIKA1993PŁOCKDECATHLON PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
170RUTKOWSKI JAROSLAW1970NIEMCETRICLUBPolskapucharBrak
171RYAXLWZPIASH BARNYPOK1979DYRMDCOXBKGPEBFSRVQOKIBFCVPolska375m-8km-2,5kmBrak
172SASS MATEUSZ1986BIAŁAAQUA MANIAKPolska375m-8km-2,5kmBrak
173SASS MATEUSZ1986BIAŁAAQUA MANIAKPolskaBrak
174SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ1988PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
175SITKIEWICZ ALEKSANDRA1987PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
176SIWANOWICZ MICHAŁ1983PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
177SKOWROŃSKI MARCIN1974SKĘPEVEGE RUNNERSPolskapucharBrak
178SKROBISZ-BALANDOWSKA KATARZYNA1985SOPOTPolskapucharBrak
179SŁODKI MACIEJ1976PŁOCKPTT DELTAPolskapucharBrak
180SMALEC IRENEUSZ 1985PŁOCKPolskapucharBrak
181SMUG JERZY1968KONINPolskapucharBrak
182SMWAFUQXSOKYVU BARNYPOK1919LSTKIEQPOUTHCIIKJGSQKRMEWRXTBPolskapucharBrak
183STAWSKA KATARZYNA1983WARSZAWAKUZNIA TRIATHLONUPolska375m-8km-2,5kmBrak
184STAWSKA KATARZYNA1983WARSZAWAKUZNIA TRIATHLONUPolska375m-8km-2,5kmBrak
185STAWSKI LECH1982PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
186STEFANIAK GRZEGORZ1978RAWA MAZOWIECKAK.S. TRIATHLON RAWAPolskapucharBrak
187STUDZIŃSKI MIKOŁAJ1994INOWROCŁAWMRÓWA TEAM/ XTRI.PLPolska375m-8km-2,5kmBrak
188STYPKA MAREK1979LESZNOWOLAPolskapucharBrak
189SULIŃSKI PRZEMYSŁAW1995PŁOCKPolskaBrak
190SWAT KONRAD1988PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
191SYHGGONDMWRBVU MARK1936ITXXAQKFWQCRGMDZBEOIMZBOTYMPolskapucharBrak
192SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN1976WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
193SZCZYRBOWSKI MICHAŁ1981RYBNIKAKADEMIAROLKARZA.PLPolska375m-8km-2,5kmBrak
194SZYMCZAK MARCIN1978PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
195ŚLEDZIANOWSKA MAGDALENA1990PŁOCKBRAKPolska375m-8km-2,5kmBrak
196ŚWIĘCICKI  ARKADIUSZ 1978KIEKRZ MORS NIEZRZESZONY :)PolskapucharBrak
197ŚWIĘCICKI  ARKADIUSZ 1978KIEKRZ MORS NIEZRZESZONY :)PolskapucharBrak
198TEWCMBBZBCAMIVSA MARK1971XOZZPDOBYISFFUNMRNBQSUDKFNSPAZUMQPolskapucharBrak
199TOMASZEWSKI MAREK1966PŁOCKPolskapucharBrak
200TRAPKOWSKI PRZEMYSŁAW1982GDAŃSKPROFIEVENTPolskapucharBrak
201TUDEK  AGATA1985WARSZAWAPolska750m-20km-5kmBrak
202UDRYCKA KATARZYNA1976WARSZAWATRICLUB WARSZAWAPolskapucharBrak
203UDRYCKA KATARZYNA1976WARSZAWATRICLUB WARSZAWAPolskapucharBrak
204UMXSGQSAILCL JIMMIXZSW1968UFABKAWKUULKUSQOVLVPPGIHTAUPDPUPolska375m-8km-2,5kmBrak
205UQMNUYRPZN LUIDJI1950HKNPQDFDRTKRBELQLTQUYHYIHLDGPolskapucharBrak
206USWYPPOIWFXG BARNYPOK1914BPYXMDIXSWJRGPJIGPolskapucharBrak
207UTNIK RADEK1985JELCZ LASKOWICE WKS ŚLĄSK WROCŁAW PolskaBrak
208UVIKAAEVSJEVJWU CHABA1965FLDVMJSGEPBAXWLFWMRIALTPUZFGNIWQKPolskapucharBrak
209UZMFMBIQYNHEUKT BARNYPOK1987APDANBGHIZKKXPQWHVCNMIOPolskapucharBrak
210VTVBNTOBWYSPZDBF MARK1965ZKBIMQPGYOOMRALPQAEMPZKNRBMEZPolskapucharBrak
211WACHOWIEC MACIEJ1982WARSZAWAAGR WELODROMPolskapucharBrak
212WALERYŚ MAGDALENA1981BYDGOSZCZCIEPŁE BAMNOSZEPolskapucharBrak
213WALERYŚ MAGDALENA1981BYDGOSZCZCIEPŁE BAMNOSZEPolskaBrak
214WALERYŚ MAGDALENA1981BYDGOSZCZCIEPŁE BAMBOSZEPolskapucharBrak
215WALERYŚ MAGDALENA1981BYDGOSZCZCIEPŁE BAMNOSZEPolskapucharBrak
216WAŁDOWSKI DOMINIK1980GDAŃSKPROFIEVENTPolskapucharBrak
217WASSILEW PAWEŁ1979WARSZAWAPolskapucharBrak
218WIĄCEK MICHAŁ1979GRODZISK MAZOWIECKI PolskapucharBrak
219WIECZOREK DAMIAN1989GRODZISK WLKP.PolskapucharBrak
220WIJAS ANDRZEJ1984KIELCEPolskaBrak
221WITKOWSKI LECH1953CHOTOMÓWPolska375m-8km-2,5kmBrak
222WODYŃSKI BARTOSZ2002ZGIERZLABOSPORT/AT TEAMPolska375m-8km-2,5kmBrak
223WODYŃSKI ROBERT1972ZGIERZLABOSPORT/AT TEAMPolskapucharBrak
224WOŹNICKI PAWEŁ1983PŁOCKPolskapucharBrak
225WRONA PIOTR1970WARSZAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
226WUIXJASPO MARK1987HHNQPWUNEKSDNKDUPNHPLPolska375m-8km-2,5kmBrak
227XCBWWDITLCEFG JIMMIXZSQ1950FNDVOYTJQXCKODJGXXNKPFCNZPIPZPolska375m-8km-2,5kmBrak
228YBRWNBLBN JIMMINI1943AKMNMIKFBGXGPIHITPJGMHPolskapucharBrak
229YIEISPUX BARNYPOK1925YLIUCGBGXIKDUKTVZPJCDSHSNWTEOSKPolskapucharBrak
230YMMGLHEP BRADLEY2003OOADYESHLTCOIECJLOPGZYHXQOZYDKCVLKPolskapucharBrak
231ZALEWSKI ZBIGNIEW1982NOWY DWÓR MAZOWIECKIPolska375m-8km-2,5kmBrak
232ZASADA WITOLD1971ŁÓDŹTRI IN BOATPolskapucharBrak
233ZEGARSKI PAWEŁ1986GRÓJECUKS ORIONPolskapucharBrak
234ZIEMIŃSKI BARTOSZ1985PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
235ZIÓŁEK MARCIN1978WARSZAWATEAM THE LUZERS Polska750m-20km-5kmBrak
236ZWOLAK KRZYSZTOF1974WARSZAWAWWW.OLGAKOSTKA.PLPolska375m-8km-2,5kmBrak
237ZZEXXATK JIMMIXZSQ1984UMMLDTHWYVRMINTVALOJZDHDYTRVDPolska375m-8km-2,5kmBrak
238ŻABOWSKI MAREK1984PŁOCKPolskaBrak
239ŻEBERKIEWICZ DAWID1976PŁOCKPolska375m-8km-2,5kmBrak
240ŻEBERKOWSKI ADAM1988WARSZAWABEZPolska375m-8km-2,5kmBrak
241ŻELAZIŃSKI BARTOSZ1998IŁAWAORKA IŁAWAPolska375m-8km-2,5kmBrak
242ŻYWNA MARCIN1982GDYNIAKASZUBSKIE LESZCZEPolskapucharBrak